Rýchly spôsob ako spoznať svoje talenty

Tiež máte radi rôzne testy? Radi v sebe objavujete rôzne tajomstvá a zisťujete, čo ešte vo vás drieme? Ak je to tak, potom máme spoločnú vášeň. Aj ja totiž milujem testy a všetko, čo súvisí s odomykaním skrytého talentu. Po odskúšaní viacerých testov z oblasti talentov a skrytého potenciálu som jednoznačne zakotvila pri testoch a metodike Gallup®.

Prečo Gallup®?

Prečo je to tak a prečo je táto unikátna metodika základným stavebným kameňom pre Myslenie prvej ligy Klub (ďalej „MPL klub“)?

Každý človek je UNIKÁT

To, že má KAŽDÝ jedinečnú kombináciu talentov je dokázané 60 ročným výskumom spoločnosti Gallup®. Skúmali a pracovali s najúspešnejšími ľuďmi po celom svete a vo všetkých profesiách ľudskej činnosti. Na základe týchto prieskumov a výsledkov sú Gallup® testy overené praxou, vychádzajú z reálnych životov a situácii úspešných ľudí. Gallup® nepracuje so psychologickými podkladmi, ale s reálnymi ľuďmi, čo je neoceniteľná hodnota, ktorú nemá žiadny iný test talentov na svete.

Prečo sú talenty tak dôležité?

koučovacie karty

Môj záujem o talenty sa zintenzívnil v čase, keď som začala spolupracovať s Janom Mühlfeitom, ktorý už veľa rokov spolupracuje s Gallup®. Nielenže som prostredníctvom  testu Gallup® odhalila a pomenovala svoje talenty, ale získala som praktické kroky pre každodenné používanie a rozvíjanie talentov a silných stránok. Metodika Gallup® je komplexná a je vytvorená z praktických krokov, pomocou ktorých som spoznala, uchopila a rozvinula moje talenty na silné stránky.

Pozitívny prístup a talenty detí

zistiť ako rozvíjať talenty detí

Všetko, čo súvisí s talentami a silnými stránkami je v Gallup® založené  na pozitívnom prístupe, čo je ďalšia jedinečnosť a pridaná hodnota, ktorá zohráva v dnešnom „negatívnom“ svete dôležitou úlohu. Čerešničkou na torte je, že Gallup® vytvoril test talentov aj pre naše deti. Máme tak veľkú príležitosť vytvoriť s nimi harmonickú, šťastnú a hlavne pozitívnu a zmysluplnú rodinu s výrazným zameraním na úspešnú budúcnosť zdravie našich detí. Prácu a život s našimi unikátnymi talentami môžeme využiť naozaj vo všetkých oblastiach, či už doma, v rodine, pri budovaní vzťahov, v zamestnaní, v podnikaní, pri práci s klientmi alebo v komunite. Ak vás oblasť talentov zaujíma stiahnite si zdarma náš eBookTalent je náš unikátny kompas, ktorý nás spoľahlivo a bezpečne vedie na našej ceste životom vo všetkom, čo robíme a prečo sa rozhodneme. A to priamo súvisí so zistením a naplnením zmyslu nášho života.

Aké sú ďalšie kroky v MPL?

Práve pre tieto unikátne prednosti sme MPL Klub postavili na metodike Gallup®. Spoločne s vami, členmi klubu prejdeme všetky potrebné kroky na odomknutie vašich talentov a ich pretransformovanie na silné stránky, ktoré Gallup® exaktne pomenoval, popísal a zahrnul do zoznamu 34 talentov pre dospelých mládež 15+. Pre podporu práce v tímoch ich všetky rozdelil do 4 základných skupín. Všetko sa dozviete vo výsledkoch vášho testu. Tým to ale všetko iba začína. Nasleduje spoznávanie, pomenovanie stotožnenie sa s tým, kto vlastne sme. Zistíme tak, ako svoje talenty v živote zapájame, používame a ako nás vedú a podporujú.

Dominantné talenty

rôzne talenty a silné stránky

Spoločne odhalíme nielen vašich TOP 5 talentov, ale aj všetky vaše dominantné a podporné talenty, ktoré spoločne vytvárajú základný kameň vašej osobnosti. Dominantné talenty sa nachádzajú v oblasti vašich prvých 1 až 12 talentov. Podporné talenty zase v rozmedzí 13 až 22.

Slabé stránky?

Výsledok testu dokonca odhalí a pomenuje aj vaše slabé stránky. Nie je to preto, aby ste na nich začali pracovať a odstraňovať ich. Práve naopak. Je dôležité vedieť aj to, čo nám nejde. Je to preto, aby sme o našich slabinách vedeli a mohli sa s touto situáciou v živote vysporiadať tým, že tieto slabiny budeme eliminovať.

Prečo iba talenty nestačia?

Spoznanie a rozvoj talentov nepostačuje na to, aby sme svoj život prežili podľa svojich predstáv a získali tak „myslenie prvej ligy“. K tomu potrebujeme ďalšie zručnosti, o ktoré sa s vami podelia nielen naši úspešní kouči a mentori, ale aj úspešní ľudia z oblasti biznisu, médií, kultúry, hudby, či športu. O všetkých týchto ľuďoch, o ich talentoch a príbehoch sa môžete dozvedieť na našej webovej stránke MPL klubu. Všetko, do čoho som sa v živote pustila a dosiahla v tom úspech, bolo vlastne postavené na mojich talentoch. Robila som to však intuitívne, postupovala som cestou pokusu a omylu. Pre vás takáto strastiplná cesta nie je potrebná. V našom MPL klube máte podporu niekoľkých desiatok úspešných ľudí, ktorých životy sú postavené na poznaní, rozvíjaní a zapájaní silných stránok. O tom, ako sa im to podarilo sa s vami podelia každý utorok večer prostredníctvom našich webinárov a workshopov. Spoločne s úspešnými ľuďmi, Gallup® koučmi a mentormi sa na vás v Myslení prvej ligy Klube tešíme už dnes.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.