Prečo by som mal byť v MPL klube?

A Vy všade počujete skloňovať slová „talenty a silné stránky“?

Aj Vy tušíte, že ste v niečom dobrý, ale určite to nie je až tak unikátne a myslíte si, že to dokáže každý? Už ste toľko krát začali niečo riešiť s talentami, ale nikdy ste sa nepohli ani o krok? Aj Vy ste absolvovali množstvo seminárov a workshopov, ale neurobili ste žiaden krok a nič sa vo vašom živote nezmenilo?

Viem presne Prečo?

MPL klub - Vinczeová - Muhlfeit - Jelínek

Pretože som niekoľko rokov organizovala semináre a workshopy, zistila som, že tieto otázky si ľudia veľmi často kladú. Začala som zisťovať a pátrať, s podporou mojich talentov – Zvedavá, Rada sa učí a Prepája – ako pomôcť týmto ľuďom začať život so svojimi talentami, zmyslom a dosiahnutím šťastia a úspechu. Aby spravili jednotlivé kroky a nečakali na ZAJTRA ale aby to bolo dnes. Aby vedeli, že majú podporu a niekto tam je keď nebudú vedieť kam a prečo? Aby presne vedeli v čom sú UNIKÁTNI a ,že to čo robia vedia iba ONI. Aby sa už v ich živote naozaj niečo zmenilo a každé ráno bolo jasnou a usmiatou oblohou.:) Tak vznikla myšlienka vytvoriť projekt „Myslenie prvej ligy klub“. Tento projekt odpovie a splní všetky to prečo sa rozhodnete. Podrží Vás v jednotlivých krokoch na ceste k zmyslu života, postavenom na vašich unikátnych talentoch v KOMUNITE ľudí, ktorí majú ten istý cieľ.

Cieľ – ŽIŤ svoj ŽIVOT SNOV…

A práve pre toto bola dňa 17.7.2017 o 17:00h. do sveta pustená naša nová web s myslenieprvejligy.sk. Aby som svoju víziu a vašu podporu dokázala zrealizovať, oslovila som a spojila som sa s unikátnymi koučmi, mentormi a hosťami, ktorí budú spoločne s Vami zdieľať svoje skúsenosti a životné kroky so silnými stránkami. Budú Vám oporou po celý čas v MPL klube, a nielen oni. V oslovovaní ďalších zaujímavých hostí neprestávam – pribudnú tak ďalší a ďalší.

Talenty, Gallup® a pozitívna psychológia v praxi?

Že talent je základným kameňom na dosiahnutie cieľov a šťastia je nie len moja životná skúsenosť. Ale je ja výskum a  objav 70 ročný Gallup® a výskum pozitívnej psychológie Martina Seligmana. Všetko z ich učenie budeme prakticky realizovať spoločne v našom MPL klube.

A ako teda začneme?

Najprv spolu urobíme prvý krok, pomenujeme si unikátne talenty, vydáme sa na cestu smerom k silným stránkam, ktoré sa stanú našim „autopilotom“. Naučíme sa ich prakticky denno-denne používať. Okrem talentov budeme spolu rozvíjať ďalšie dôležité kroky na našich online workshopoch, prostredníctvom ktorých sa dostaneme k vytúženým cieľom. Tieto kroky sú praxou overené a zažité v životoch úspešných ľudí. Toto všetko spoločne naštartujeme a zažijeme na jeseň, kedy sa budeme pravidelne online stretávať z pohodlia vášho domova. A nielen to.

Unikátna komunita spolu s VAMI

Vytvoríme spoločne unikátnu komunitu, v ktorej sa budeme inšpirovať, a nadväzovať nové priateľstvá a budovať vzťahy. V MPL klube získate aj unikátne nástroje, jedinečného „nakopávača“ na ceste s vašimi talentami a zmysluplnému životu a množstvo ďalších bonusov a výhod.

Členstvo v MPL klube

MPL klub - Vinczeová - Muhlfeit

Členstvo v MPL klube bude spoplatnené – všetko sa dozviete včas, ešte pred jeho otvorením. Ak ste sa predregistrovali, k ničomu Vás to nezaväzuje. Vytvorili sme pre Vás novú stránku myslenieprvejligy.sk, na ktorej budú postupne pribúdať nové články, rozhovory a praktické rady o talentoch a silných stránkach. Prostredníctvom webu môžete začať s nami komunikovať emailom alebo cez náš Facebook profil. A ako by ste mohli začať už dnes? Ako prvé určite odhaľte vaše talenty. Ak na to? Tak to sa dozviete tu alebo mi neváhajte napísať tu.

A na záver praktický TIP pre Vás

Čo by ste mohli začať robiť, pokiaľ nespustíme členskú sekciu MPL klubu? Samozrejme čítajte a inšpirujte sa príspevkami na webe a Facebooku. A ako ďalší krok si začnite od dnes každý deň zapisovať vaše dosiahnuté úspechy. Píšte si aj to, ako ste tieto úspechy dosiahli a prečo si myslíte, že ste ich dosiahli. Stačí, ak si napíšete 3 úspechy denne. Píšte si ich do denníka, myšlienkovej mapy alebo do počítača. Ak sa chcete o ne aj podeliť, neváhajte a napíšte mi. Rada Vás aj váš príbeh touto cestou spoznám a už dnes sa na Vás teším v MPL klube. Za tím MPL Dáša – Duracel

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.