Príďte zažiť workshop "S TALENTAMI K UNIKÁTNEJ KARIÉRE SNOV"

Celosvetovo až 87% ľudí nie je vo svojej kariére angažovaných a šťastných (prieskumy GALLUP). Ak aj vy patríte do týchto 87% a nechcete tam patriť, príďte sa o tom porozprávať na workshop presne pripravený na túto tému.
Prejsť na nákup

pre koho je workshop určený

Ste zamestnaný, podnikateľ alebo manažér, či mamička na materskej? Túžite po zmene vo vašej kariére a neviete, ako na to? Príďte na celodenný workshop a získajte akčný plán využitia vašich talentov pre kariéru snov.

Každý z nás je génius, keď sa mu podarí odomknúť svoj potenciál.

benefity celodenného workshopu

 • odhalíte vašich TOP 5 talentov podľa unikátnej metodiky GALLUP
 • vypracujete si 2 pracovné zošity
 • vytvoríte si vlastný visionboard kariéry snov
 • účasťou na workshope získate zdarma 1 hodinovú konzultáciu s koučom
 • získate tiež “nakopávača” formou emailov s hodnotným obsahom

A to nie je všetko, čítajte ďalej.

Iba 13% ľudí využíva pri práci
svoj talent, v sr a čr iba 8%

GALLUP vykonal prieskum až 2 miliónov ľudí na celom svete a zisťoval, koľko ľudí denne v práci využíva svoj talent. Zistil, že iba 13% ľudí využíva pri práci svoj talent a až 87% ho nevyužíva vôbec. Svet tak ide iba 13% potencionálneho výkonu. Na Slovensku a v ČR je to ešte menej – iba 8%.

Neurobme rovnaké chyby a poďme spoločne Odomknúť Váš kariérny potenciál.

kariéra snov

Jean de La Bruyere, francúzsky spisovateľ a filozof

„Kariéru možno urobiť vďaka vlastným schopnostiam alebo hlúposti iných.“

Čo na workshope od talentov ku kariére snov zažijete

1. TOP 5 talentov

odhalíte a identifikujete vašich TOP 5 talentov na základe oficiálneho testu Gallup StrengthsFinder®

2. talenty a kariéra

zistíte, prečo je dobré spoznať svoje talenty a ako ich použiť pre väčší úspech v kariére, či v podnikaní

3. spoznáte svoje "ja"

lepšie sa spoznáte a získate tak potrebné zdravé sebavedomie

4. osvojíte si 3 kroky

podľa metodiky GALLUP pre praktické využitie vašich TOP 5 talentov

5. osobný slogan

vytvoríte si „osobný slogan“, popis osobnosti na základe TOP 5 talentov

6. odhalíte 4 chyby

odhalíte 4 chyby, ktorým sa úspešne vyvarujete pri tvorení kariéry snov

7. spoznáte 3 kľúče

pomocou ktorých odomknete vašu vysnívanú kariéru
k

8. vytvoríte akčný plán

úspešne odštartujete a vytvoríte   unikátny akčný plán k získaniu vašej kariéry snov

9. získate podporu

po workshope vás online konzultáciou a emailmi podporíme pri napĺňaní vašej kariéry snov

predstavenie rečníkov

Na workshope vás budú viesť 3 koučovia, ktorí majú jedno spoločné – sú zaškolení certifikovaným koučom do metodiky rozvíjania talentov podľa GALLUP.

Adriána Košovská

Moje talenty: Prepájajúca | Zodpovedná | Akčná | Neustále sa učiaca | Sebaistá

V roku 2005 som si splnila detský sen – žiť v zahraničí. V Anglicku som začala v kuchyni a pokračujem ako manažérka v TOP firmách. Rada sa vzdelávam a ku svojej kariére vo finančnom manažmente som pripojila kariérny koučing. Všimla som si totiž, že vystresovaní, unudení, či nešťastní zamestnanci strácajú v práci, ktorú nemajú radi, viac ako 30% svojho drahocenného času a života. V projekte „Od nuly k vysnívanej práci“ (Zero to dream job) pomáham zamestnancom, freelancerom, manažérom a a podnikateľom budovať úspech tak, že zmenia vlastný stres a nespokojnosť na radosť, angažovanosť a naplnenie z práce. Vďaka koučingu zvládnu prekážky, ktoré ich brzdia pri rozvoji úspešnej kariéry. Objavú svoje talenty, potenciál a rozvíjajú svoju kariéru tak, aby im priniesla nielen lepšiu výplatu, ale hlavne spokojnosť v živote a sebarealizáciu, ktorou prispievajú tvoriť lepší svet.

dáša černá gejdoš

Moje talenty: Akčná | Spoločenská | Zvedavá | Komunikatívna | Prepájajúca

Volám sa Dáša Černá Gejdošová-Duracel, podnikám už viac ako 20 rokov a dnes oblasť, ktorej sa venujem, je rozvoj talentu a silných stránok dospelých, detí a firiem. Pri mojom podnikaní som potrebovala získať rovnováhu a tú som nachádzala na seminároch osobného rozvoja. Tam som sa spoznala a nadviazala spoluprácu aj s Janom Műhlfeitom. Jeho myšlienky, vízia ma oslovili natoľko, že som sa pustila nie len do PR v tejto oblasti, ale aj štúdiu a práci s talentami na princípoch metodiky Gallup. Mojou vášňou a víziou sa stal rozvoj talentov všetkých ľudí, ktorí chcú prežiť svoj UNIKÁTNY život snov a tak som spolu s mojim manželom Oliverom a našim tímom, sme vytvorili a spustili projektu „Myslenie prvej ligy KLUB“ Tešíme sa na vás a vašu UNIKÁTNOSŤ. 🙂

oliver černý

Moje talenty: Zodpovedný | Dosahuje výsledky | Neustále sa učiaci | Maximalizujúci | Prepájajúci

Najprv som viac ako 10 rokov pracoval ako vedecký pracovník vo výskumnom ústave. Potom som sa presunul do obchodnej firmy, kde som vybudoval informačný systém na „zelenej lúke“. Moja ďalšia zastávka bola v Apollo zdravotnej poisťovni, v ktorej som opäť od piky dohliadal na vybudovanie komplexného informačného systému poisťovne. Tu som zotrval takmer 13 rokov a potom som začal podnikať. Za posledných niekoľko rokov som sa prostredníctvom Jana Muhlfeita dostal k problematike talentov a silných stránok, čo ma neuveriteľne nadchlo a drží ma to dodnes. Práca s talentami ma neuveriteľne baví a napĺňa, je to vzrušujúce. S manželkou Dáškou pomáhame na Slovensku aj v Čechách deťom a dospelým rozvíjať ich talenty na silné stránky. Pomáhame im budovať kariéru snov, vzťahy snov. V klube Myslenie prvej ligy.

pre koho je workshop vhodný

 • Zamestnanci, ktorí sa cítia vo svojej kariére stratení a nevedia, čo ďalej. Často tiež nevedia, komu sa môžu zdôveriť alebo ako svoju situáciu riešiť.
 • „Vyhorení“ manažéri, či riadiaci pracovníci, ktorí dosiahli svoje kariérne ciele a napriek tomu sú nespokojní a vystresovaní. Hľadajú vo svojej kariére zmysel, sebarealizáciu a naplnenie.
 • Začínajúci podnikatelia v slobodnom povolaní alebo freelanceri, ktorí robia všetko a nevedia, ako uchopiť svoju pozíciu v podnikaní, aby boli čo najefektívnejší a najúspešnejší
 • Podnikatelia a majitelia menších, či stredných firiem, ktorí s rastom firmy stratili radosť zo svojho podnikania. Chcú zmeniť svoju úlohu vo firme tak, aby ich práca opäť bavila a napĺňala.
 • Mamičky na materskej, ktoré sa chcú venovať rodine a deťom, a preto túžia po práci, ktorá ich v tom podporí.
 • Ak ste jeden z partnerov alebo manželov, ktorý túži po zmene v kariére a chcete si s partnerom spĺňať sny.
 • Slováci žijúci v Anglicku (či inde v zahraničí), ktorí túžia pracovať vo svojom odbore alebo naštartovať svoju kariéru snov, ale chýba im sebavedomie a odvaha konať.

miesto workshopu

24. februára 2018

}

9:00 - 17:00

 • Parkovanie zdarma je zabezpečené na parkovisku hotela.
 • Obed a drobné občerstvenie bude na workshope k dispozícii

Program

08:30 – 09:00     Registrácia účastníkov

09:00 – 12:00     Prečo talenty a ich rozvoj podľa GALLUP, 3 kroky pre rozvoj talentov

12:00 – 13:00     Obed

13:00 – 16:30    S talentami k unikátnej kariére snov

16:30 – 17:00     Otázky a odpovede, diskusia a záver

Hotel Color, Bratislava

Aké budú vaše zážitky po workshope

Koncom roka 2016 som sa zúčastnil seminára „Myslenie prvej ligy“ v Bratislave. Tam som sa dozvedel aj o možnosti spraviť si test talentov a silných stránok.
„Ak po niečom túžite, celý vesmír sa spojí, aby ste to dosiahli.“ Manželka sa spojila s pani Dáškou a test som dostal k narodeninám. Nakoniec sa rozhodla, že si test spraví aj ona. Skôr, ako sme si s manželkou test urobili dohodli sme sa, že to nezostane len na papieri, ale reálne budeme s výsledkami testu pracovať.
V súčasnosti obaja pracujeme na našich silných stránkach, začíname ich viac využívať v súkromnom i pracovnom živote. Je skvelé, že naše silné stránky sa doplňujú a ako pár sme ešte silnejší. Teraz to začína byť tá skutočná zábava.
Každému test silných stránok odporúčam a ak ich chcete rozvíjať ako my, pridajte sa do MYSLENIA PRVEJ LIGY Klub.

Miroslav Zaťko

podnikateľ a obchodný riaditeľ

Projekt „Od nuly k vysnívanej práci“ som našla náhodou a potom som sa prihlásila. Kroky, ktoré boli v programe zahrnuté som už poznala, ale ich poznanie mi trvalo niekoľko rokov. Čo som objavila je to, že pokiaľ nemáte jasné zadefinovaný váš cieľ, nedokážete vidieť všetky možnosti, ktorú máte k dispozícii. Jednoducho preto, že ste si to nezadefinovali. Ale ako náhle tak urobíte, všetko sa urýchli. Mary Roe

spisovateľka a autorka detských knižiek

Spoluprácu s Adriánou veľmi odporúčam. Bližšie som objavila, čo milujem robiť v podnikaní pri rozvoji biznisu. Je profesionálkou v jej oblasti s vynikajúcou intuíciou pýtať sa tie správne otázky. Pomohla mi odhaliť, ako moje talenty využívam na denno-dennej báze a ako ich premeniť na silné stránky. Prestala som pracovať na svojich slabých stránkach, ktoré ma obmedzovali. Miesto toho som sa zamerala na rozvíjanie oblastí, v ktorých sa prirodzene cítim silná. Jej podpora a vnímavá schopnosť viesť, mi pomohla nasledovať svoju víziu. Som schopná vyjadriť svoje poslanie a poskytovať služby odovzdávaním hodnoty a služieb tam, kde sú potrebné. Nela Sullens

podnikateľka - certifikovaná osobná trénerka a expertka pre fitness a športovú výživu s medzinárodným pôsobením

Kariérny koučing ku práci snov mi pomohol stať sa úplne novou osobou. Začala som mať lepší vzťah s mojimi kolegami a s mojim manažérom. Ten sa prekvapilo vyzvedal, čo sa zmenilo. Začala som si vážiť moju prácu, ľudí okolo a cítiť sa oveľa lepšie. Môj manažér sa začal pýtať na moje rady. Otvorila som sa novým príležitostiam. Našla som si novú prácu s ešte lepším platom (o 25 % vyšším). Získala som späť svoju životnú silu a cítim sa úžasne.

Vychutnávala som si každý moment nášho koučingu. Zažijete inteligentnú, veľmi profesionálnu a priateľskú koučku, ktorá vám pomôže objaviť to najlepšie vo vás. Odomkne váš potenciál. Má talent pomôcť vám objaviť vašu výnimočnosť. Počas koučovacej hodiny som zažila veľa AHA momentov.

Kristína

zdravotná sestra, mamička troch detí

Veľmi priaznivo na mňa pôsobí pozitívne myslenie a Myslenei prvej ligy klub (MPL). Moje pozitívne myslenie pôsobí aj na moje deti. Včera sme dostali výsledky z Monitoringu staršieho syna Miška a tu sú výsledky. Matematika 100%, Slovenčina 93,33%. Aby toho nebolo málo tak v noci manželka ešte dostala mailom výsledky toho mladšieho syna Mária Maxík – matematika tiež 100% a postupuje do tretieho kola s plným počtom bodov. Tu je krásne vidieť že ak je rodina v pohode, tak sa okamžite dostávajú výsledky. V tomto prípade zaúčinkovali moje talenty Pozitívny, Zodpovedný a Rozvíja potenciál. V minulosti som sledoval TV, najmä šport a vôbec som sa nevenoval deťom. Teraz nie je nič krajšie, keď deti chodia samé za mnou a spolu robíme úlohy a projekty. Som nesmierne šťastný že som sa takto zmenil aj vďaka VÁM koučom a členom klubu. Ďakujem a ešte jedno veľké ĎAKUJEM tímu MPL. Marián Šimkovič

IT manažér, člen Myslenie prvej ligy klub

„Jak si najít práci snů? Aby si člověk uvědomil, v čem vyniká a jaká může být jeho práce snů, potřebuje někdy ukázat tu správnou cestu. Adri mi pomohla díky jejímu programu si uvědomit svoje silné, ale i slabé stránky, abych se mohla vydat tou správnou cestou ke své práci snů. A za to jí moc děkuji.” Eva

právna konzultantka, kariérny koučing využila pre pri zmene práce po presťahovaní z Cypru do Anglicka a neskôr do Nemecka

ČO na workshope nenájdete

 1. Návod na „skratky“, ktoré pri získavaní kariéry snov nefungujú.
 2. Univerzálny návod pre kariéru snov, nakoľko každý z nás je unikátny.
 3. Nezískate „bez práce koláče“, preto potrebujete po workshope ísť „do akcie“.

POZOR, dôležité upozornenia
pred workshopom

 • Cena vstupenky je pre 1 osobu. Počet osôb na workshope je obmedzený.
 • Ak nemáte test talentov je nevyhnutné,  aby ste si pred workshopom urobili Gallup test talentov StrengthsFinder®. Viac informácií o silných stránkach nájdete v eBooku, ktorý si môžete stiahnuť zdarma kliknutím na tlačítko nižšie. VÁŠ TEST UROBTE NAJNESKÔR DO 20.2.2018.
 • Informácie o teste obdržíte emailom ihneď po úhrade vstupenky. Vytlačené materiály testu obdržíte priamo na workshope. Po workshope Vám budú zaslané aj elektronicky.
 • Aby ste si z workshopu odniesli maximum, bude nevyhnutná vaša príprava. Preto pozorne sledujte a čítajte emaily (z info@myslenieprvejligy.sk ), prostredníctvom ktorých budete včas informovaný.
 • Aby vám tieto informácie neunikli, pozorne si prečítajte tento návod pre správne obdržanie emailov.
test StrengthsFinder® je v cene workshopu (za 239 €) – musíte ho však vyplniť v predstihu

Na workshop dávame 100% záruku vrátenia peňazí

Chápeme a akceptujeme, že nie všetky kurzy, workshopy, či semináre sú pre absolventov prínosom, čo môže niekedy vzbudzovať aj nedôveru a sklamanie. Nie však u nás. Stojíme si za tým, čo robíme. Sme si kvalitou našich podujatí tak istí, že sme pre vás pripravili nulové riziko. Pokiaľ nebudete s našim podujatím spokojný, čo vyjadríte bezprostredne po ukončení podujatia, vrátime vám peniaze (po odrátaní vašich nákladov). Namáte čo stratiť, lebo vaše RIZIKO = NULA. Iba veľa ZÍSKAŤ…

Máte moje slovo.

Dáša Černá Gejdošová

Budujeme KLUB Myslenie prvej ligy
Budujeme jedinečnú komunitu ľudí, ktorých spája poznanie a rozvoja talentov a silných stránok – iba v KLUBE Myslenie prvej ligy. A nielen to, klikni na tlačítko a zisti viac →…a máme pre vás senzačnú správu – v KLUBE budeme tiež spoznávať a rozvíjať talenty VAŠICH DETÍ.

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This