vstupte do unikátneho Klubu Myslenia prvej ligy

Pomôžeme Vám nájsť Vaše unikátne talenty a vybudovať z nich neporaziteľné silné stránky, ktoré Vám umožnia žit život snov.

ČO JE KLUB MYSLENIE PRVEJ LIGY

Klub Myslenie prvej ligy (ďalej „klub MPL“) je  online platforma,  ktorá pomáha svojim členom správne identifikovať a naplno rozvíjať ich unikátne talenty pod vedením skúsených lektorov, koučov a inšpiratívnych hostí. Metodika klubu MPL je založená na overených postupoch Gallup inštitútu. Samozrejmou súčásťou platformy je komunita podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorých spája  vášeň pre osobný rozvoj a zmysel života, pre autentickosť s heslom: žiť UNIKÁTNE TU a TERAZ… smile

Naši klienti

PrEčO vstÚpiŤ do klubu

Taktiež túžite po tom mať prácu snov, zdravie snov a vzťahy snov, ale stále to nejako nevychádza?

t

Necítite sa v práci naplnený, nie ste spokojný s tým koľko zarábate?

t

Nemáte energiu a cítite sa neustále unavený, prežívate pocity vyhorenia?

t

V práci myslíte na rodinu a keď ste s rodinou, myslíte na prácu a tak nikdy nie ste sami sebou TU a teraz?

t

Neustále bojujete so zdravotnými problémami?

t

Nemáte čas ani na seba, ani na svojich blízkych?

t

Ste pod neustálym stresom v práci alebo vo Vašom vzťahu?

t

Chcete požiadať o zvýšenie platu alebo o postup, ale neviete ukázať Vašu unikátnosť?

t

Nič Vás nebaví a všetko, čo robíte je iba z povinnosti, stojíte pred dôležitou životnou križovatkou?

t

Skúšali ste už všetko, rôzne semináre, kurzy, ale nič nefunguje a hlavne nič ste nedotiahli, lebo ste boli na to sami?

SILNÁ STRÁNKA = TALENT x INVESTÍCIE

silná stránka = schopnosť trvale zabezpečovať takmer dokonalý výkon

talent = prirodzený spôsob myslenia, cítenia alebo správania sa

investície = čas strávený cvičeniami, rozvíjaním zručností a budovaním vedomostnej základne

Stránku MPL som vyhľadal na webe, po tom čo som videl rozhovor na IT s Janom Muhlfeitom.
Gallupov test ma zaujal. Hľadal som partičku ľudí ktorá už jazdí na tejto rýchlostnej ceste sebapoznania. V mojom prípade ma ku Mysleniu prvej ligy “donútil” môj osobný “Lerner” a “Activator” mód, ako som sa neskôr o sebe dozvedel. Rád by som spoluprácu s Dášou Černou Gejdošovou, ktorá vedie MPL odporučil všetkým, ktorí sú zvedaví. Májú chuť učiť sa odkiaľ, kam a prečo fúka vietor do plachiet. Uchopiť životné kormidlo a pevne do svojich rúk a vydať sa na cestu objavovania. Na dobrodružnú a zároveň náročnú cestu smerom k svojím schopnostiam, príčinám a ich následkom. Odomkýna sa mi potenciál s ktorým som predtým pracoval – na nevedomej úrovni. Teraz pracujem s potenciálom ktorý prešiel do plne vedomej úrovne, čím sa mi deň čo deň otvárajú nové možnosti a ich ďalšie kombinácie. Som jednoducho, nadšený! Ďakujem 🙂 Peter Stilicha

Creativ Director Cosmopolit Events , www.peterstilicha.com

V čom je unikátnosť MPL KLUBU

MPL nie je vzdelávací program tak, ako ich obyčajne poznáte. Je TO KOMUNITA ľudí s myslením prvej ligy. Kombinuje v sebe unikátny 8 krokový systém MPL spoločne s metodikou Gallup na rozvoj talentov so silným dôrazom na osobné vedenie, kontakt a vzájomnú podporu ľudí v komunite. Každý týždeň máte garantovaný prísun nového obsahu vo forme spoznania dvoch talentov. Raz do mesiaca získate tréning pre ďalší rozvoj nielen Vašich talentov, ale aj ducha a tela s lektorom, ktorý je expertom na danú problematiku. A hlavne to, čo učí aj sám žije. Je to tak overené praxou a  lektor je prirodzene autentický.

8 kľúčov myslenia prvej ligy

1. Nastavenie našej mysle, tela a duše v súlade s talentami

Bez kvalitných základov nemôže stáť žiadny dom. Rovnako je to aj s vašim úspechom. Preto v prvom bloku ukotvíme vašu hlavu, telo a dušu v súlade s vašimi unikátnymi talentami a vytvoríme tak základ na ceste k Mysleniu prvej ligy.
h

2. Denník talentov

V druhom bloku získate nadhľad nad svojim životným smerovaním. Na základe denno-denného zapisovania všetkého podstatného vo vašom živote postupne získate správny smer. V tom vám pomôže písanie si do diára Myslenia prvej ligy, ktorého súčasťou sú aj myšlienkové mapy. Budete takto rozvíjať vašu kreativitu v súlade s vašimi talentami.

3. Talenty každý deň v súlade s našou intuíciou

V treťom bloku budete rozvíjať vašu intuíciu, ktorú ste dostali do vienka, ale málokto ju rozvíja. Preto ju prebudíme k životu a začnete ju rozvíjať v súlade s vašimi talenty. Získate tak ďalší stavebný kameň na ceste k vášmu úspechu.

4. Dominantné talenty a vízia

Po prebudení vašej intuície sa v tomto bloku začnete viac rozpoznávať, všímať si, rozvíjať a prakticky aplikovať vaše dominantné talenty. Zameriate sa na tvorbu životnej vízie formou unikátnej nástenky, ktorú budete mať neustále na očiach. Získate jasnejší pohľad na váš život, jeho zmysel a vaše poslanie.

5. Podporné talenty a hojnosť

Aby sa vaše poslanie a vízia naplnili, v tomto bloku sa pustíte do budovania vášho bohatstva. Budovanie prepojíte s vašimi talentami a postavíte na jednoznačných pilieroch. Vytvoríte si nielen hojnosť, ale získate aj finančnú rovnováhu.


6. Talenty v súlade s imidžom

Imidž v súlade s vašimi talentami je o vašom vyžarovaní smerom von. Pokiaľ nebude váš imidž v súlade s vašim vnútrom a dušou, tak nebudete autentický. Preto sa v tomto bloku naučíte vyberať oblečenie a doplnky podľa vášho štýlu a vašej unikátnosti. Takto váš imidž prezradí vaše talenty a unikátnosť bez slov. Budete ho jednoducho vyžarovať.

7. Kariéra snov v súlade s talentami

Aby ste mali vašu kariéru snov, potrebujete sa hlbšie zamyslieť nad tým, čo robíte. V tomto bloku sa budete venovať 3 oblastiam, ktoré vám pomôžu odhaliť vašu kariéru snov. Kariéra sa tak stane vašim životným naplnením a zábavou. Lebo v nej budete mať príležitosť rozvíjať svoj potenciál na základe vašich talentov.

R

8. Talenty v súlade so životným štýlom

Ak nie ste v súlade s vašim telom, tak idete sami proti sebe a svojmu úspechu. Nemôžete odhaliť a načrieť do vášho potenciálu, ak zanedbávate telo a zdravý životný štýl. Je to podobné, ako by ste stavali dom a nemali postavené základy. V tomto záverečnom bloku nastavíte vaše zdravie tak, aby sa stalo vašim životným štýlom s prihliadnutím na vaše unikátne telo.

Čo získAte VĎAKA členstvU v klubE

1. Každý mesiac štyri webináre s inšpiratívnym obsahom

Séria webinárov na pravidelnej týždennej báze (vždy v utorok od 20:00 do 21:00), Webinármi vás povedú kvalifikovaní koučovia pracujúci s metodikou Gallup. Na webinároch sa stretnete s úspešnými ľuďmi z rôznych oblastí, ktorí sa s vami podelia o svoje praktické skúsenosti s talentami.

2. Exkluzívne tréningové podklady

Pre jednotlivé workshopy sme pre Vás pripravili pracovné zošity, ktoré Vás krok za krokom prevedú úlohami, ktoré budeme spoločne vypracovávať. Tieto pracovné zošity Vám pomôžu ideálnym spôsobom premeniť získané know-how na praktické zručnosti.

3. Objavíte všetkých 34 Gallup talentov

Spoznáte a naučíte sa identifikovať všetkých 34 talentov podľa metodiky Gallup.  Na workshopoch sa budete okrem talentov venovať prostredníctvom 8 unikátnych kľúčov kreativite, intuícii, životnej vízii, budovaniu vzťahov, kariére snov a životnému štýlu.

4. Jedna hodina koučingu zdarma so skúseným koučom

V rámci členstva v klube získavate 1 hodinu koučingu s kvalifikovaným koučom zdarma, ktorá Vám dá všetko, čo potrebujete na štart.

5. Praktický diár na každý deň

Každý člen klubu od nás získava zdarma unikátny kreatívny diár Myslenia prvej ligy, do ktorého si môžete prehľadne zapisovať všetky Vaše úspechy.

6. Doživotný vstup do
členskej sekcie klubu

Súčasťou členskej sekcie je naša privátna sociálna sieť, prostredníctvom ktorej získate nové kontakty na ľudí, ktorí poznajú a pracujú na svojich talentoch. Môžete tak jednoducho komunikovať s členmi klubu, koučami a mentormi. Aj po ukončení členstva získate doživotný prístup ku všetkým absolvovaným webinárom a workshopom.

7. Praktická podpora v členskej sekcii

U nás nie ste na problémy nikdy sami. V členskej sekcii nájdete špeciálne diskusné fóra a skupiny, kde môžete reagovať na témy a problémy, ktoré Vás najviac zaujímajú. Môžete klásť otázky koučom, ale aj ostatným členom klubu a kedykoľvek tak od nich získať potrebnú spätnú väzbu.

8. Inšpiratívne videá a rozhovory ľudí z oblasti obchodu, zamestnania, vzdelávania a osobného rozvoja

V členskej sekcii nájdete nikdy nekončiacu dávku inšpirácie. Pravidelne tu publikujeme zaujímavé rozhovory a ďaľší obsah v oblasti osobného rozvoja a objavovania talentov.

kTo vás povedie v klube

Ambasádori a rečníci klubu myslenie prvej ligy

akO sA ZMENÍ Váš život, kEĎ vstÚpIte do klubu

Poznáte Vaše dominantné talenty, ktoré budú Vašou istotou pre všetko, pre čo sa v živote rozhodnete

Budete schopný pravidelne rozvíjať svoju kreativitu a obe mozgové hemisféry

Získate život so vzťahmi snov nie len doma, ale aj vo firme, v práci, či v podnikaní

Nájdete vlastnú unikátnu víziu

Naštartujete zdravý životný štýl nielen tela, ale aj duše a mysle

Začleníte sa do komunity rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí chcú žiť život so zmyslom nielen pre seba, ale aj pre celý svet

Budete žiť autentický život s vášňou, s radosťou a s ľahkosťou

Konečne si nájdete prácu snov, na ktorú sa budete každé ráno tešiť

Začnete žiť s hojnosťou, bez strachu a tlaku na financie

Získate istotu "betónového základu" pre všetko, pre čo sa v živote rozhodnete urobiť, lebo spoznáte Vaše unikátne dominantné talenty, ktoré sú Vašim kormidlom v živote

Získajte teraz ročné členstvo v predpredaji za cenu, ktorá sa už nebude opakovať

Pokiaľ si kúpite do 31.10.2018 ročné členstvo v predpredaji, získate od nás ZDARMA online test talentov, (ktorý urobíte z pohodlia Vášho domova)  Strenghts Finder 2.0 v hodnote 99 €

Vyberte si pre Vás tu najlepšiu variantu členstva

DAjte tomu 14 dní a pResvEdčte sA sami

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo sú to talenty?
Talenty môžu byť na prvý pohľad „zrejmé“ alebo „skryté“. Dobrá správa však je, že každý človek má unikátne talenty. Medzi tie „zrejmé“ talenty patria športové a umelecké talenty. Tie „skryté“ talenty nie sú na prvý pohľad zrejmé, to však vôbec neznamená, že ich nemáme. Pretože sú „skryté“ musíme ich nejakým spôsobom objaviť. Ako? Exaktnými alebo pozorovacími metódami. Exaktné metódy – testy – sú presné, jednoznačné a rýchle. Najprepracovanejšou a najpresnejšou exaktnou metódou je určite test GALLUP.
Poznám svoje talenty a to stačí?
Mnoho ľudí si urobí test talentov, prečíta si ho a povie si: „FAJN, TO SOM CELÝ JA“ a odloží test do šuplíka. Ale to nie je správny prístup k sebapoznaniu. Každú informáciu, ktorú o sebe zistime, by sme mali začať rozvíjať a denne používať. Talenty sú pre nás našim KOMPASOM vo všetkom čo robíme. Aby sme ciele a sny dosahovali ľahko, s vášňou a radosťou, je nevyhnutné premeniť naše talenty na silné stránky. A k tomu urobenie testu talentov a silných stránok nestačí.
Menia sa vekom naše talenty?
Nie, naše talenty sú ako naše DNA alebo otlačok prstov. Keď sa narodíme tak ich dostaneme do vienka. Zmeniť sa môže nanajvýš ich poradie. A to iba vtedy, ak vedome na talentoch pracujeme a ich rozvíjame do silných stránok. Zmeniť sa môže iba poradie na prvých pozíciách (napr. 1. talent sa posunie na 3. miesto alebo naopak), ale celkový význam a sila talentov sa vôbec nezmení.
Prečo potrebujem poznať svoje talenty?
Neuveriteľným progresom postúpim v procese sebapoznania. Zistím, v čom som výnimočný, jedinečný a neopakovateľný. Každý človek je totiž unikátny a nenapodobiteľný. A to nezistíte nijak inak, ako poznaním vlastných talentov a silných stránok.
Ako mi s talentami pomôže MPL klub?
V MPL klube budeme spoločne krok za krokom spoznávať a zapracovávať do denno-denného života prostredníctvom hostí, koučov, mentorov a krokov na konci ktorých bude talent premenený na silnú stránku. Takto sa silné stránky stanú našim kompasom pre všetko čo budeme robiť
Zmenia sa moje talenty, keď si urobím znova test?
Ak na svojich talentoch nepracujete a nerozvíjate ich, tak sa talenty nezmenia. Je to niečo, ako naša krvná skupina – ani tá sa v priebehu života nemení. To však platí iba vtedy, ak na otázky v teste vždy odpovedáte presne, rovnako a pravdivo.

VSTUPTE DO UNIKÁTNEHO KLUBU MYSLENIA PRVEJ LIGY

Pomůžeme Vám najít Vaše unikátní talenty a vybudovat z nich neporazitelné silné stránky, které Vám umožní žít život snů.
VSTOUPIT

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This