OLIVER ČERNÝ

autor a kouč klubu Myslenie prvej ligy

Som bývalý IT manažér a veľa rokov podnikám v tejto oblasti, ku ktorej si pridal aj ďalšie: marketing, fotenie, filmovanie, ale aj stratégiu vo firme. Som s manželkou Dášou spoluautorom projektu „Myslenie prvej ligy“. Mám skúsenosti z oblasti spracovávania dát, programovania, riadenia projektov a prácou s ľuďmi. Už veľa rokov sa nachádzam na ceste osobného rozvoja, ktorá ma nesmierne napĺňa, baví a dáva mi hlboký zmysel.

Pred 8 rokmi som stretol a začal spolupracovať s Janom Mühlfeitom, ktorý je certifikovaný kouč spoločnosti GALLUP®, a ktorý už mnoho rokov odomyká talenty ľudí.

Posledných 6-7 rokov sa venujem talentom a silným stránkam. Zistenie, že každý jedinec je unikátny sa stalo  pre mňa hnacím motorom aj pre spustenie projektu klub „Myslenie prvej ligy“. Mojim zámerom je osloviť mnoho ľudí, najprv na Slovensku a v Čechách, neskôr v Európe. Chcem ich osloviť preto, aby odhalili, začali vnímať a venovať sa svojim talentom tak, aby sa z nich postupne stali ich silné stránky. A aby ľudia podľa nich začali myslieť, pracovať, správať sa a žiť. A vtedy budú zdraví a šťastní.

V akých oblastiach som UNIKÁTNY, tak to o mne prezradia moje talenty:

  1. Zodpovedný (Responsibility®)
  2. Produktívny (Achiever®)
  3. Učiaci (Learner®)
  4. Maximalizujúci (Maximizer®)
  5. Prepájajúci (Connectedness®)
  6. Disciplinovaný (Discipline®)
  7. Konzistentný (Consistence®)
  8. Strategický (Strategic®)
  9. Veriaci (Belief®)
  10. Budúcnosť (Futuristic®)

Ako vnímam talenty a silné stránky, prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám poviem v kratučkom videu vyššie.

Za posledných niekoľko rokov sa intenzívne venujem vzdelávaniu v oblasti koučingu a konzultácií tak, aby som sa stal koučom, ktorý rozvíja talenty a silné stránky ľudí aj prostredníctvom nášho projektu Myslenie prvej ligy. Pred pár rokmi úspešne absolvoval koučovací kurz podľa metodiky GALLUP® s certifikovaným koučom. Môžete  ma stretnúť na našich webinároch, workshopoch, konzultáciách alebo na blogu. Prostredníctvom týchto kanálov budem s Vami v kontakte.

Viac informácii o mne nájdete tu.

Oliver Černý