ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU

Každé dieťa má unikátny talent. Poďte ho s nami odomknúť. Deti sú od narodenia veľmi kreatívne. Súčasná výchova v škole a rodine ich kreativitu ubíja.
BRATISLAVA 7.10.2017

“Každý z nás je unikátny”

Tento workshop pre deti a rodičov vám pomôže zistiť, aké sú talenty a silné stránky vašich detí a ako je možné ich rozvíjať a používať každý deň. Na workshope spolu prejdeme množstvo príkladov z praxe nielen z pracovného, ale aj osobného života.

na workshope pracujeme aj podľa metodiky
z trénerského kit-u priamo od GALLUP

Tento KIT učí, ako trénovať ostatných v ich talentoch
a silných stránkach. KIT pomáha:

 • získať hlboké pochopenie vývoja, ktorý je založený na silných stránkach
 • pochopiť úlohu trénera talentov a ako oni najlepšie uplatňujú svoje vlastné silné stránky v tom, čo robia
 • vo vedení základných tréningových rozhovorov s cieľom pomôcť (aj) rodičom a deťom identifikovať, pochopiť a rozvíjať vlastné silné stránky
 • maximalizuje efektivitu trénera tým, že pomôže dosiahnuť silné porozumenie všetkých 34 talentov StrengthsFinder, a tým aj StrengthsExplorera (detský test)
Adela Vinczeová

Pokračujeme v Odomykaní detského potenciálu na Slovensku podľa knihy Jana Mühlfeita

workshopom vás prevedú aj Zuzana Haasová

a Iveta Haasová

Zuzana Haasová a Iveta Haasová na workshope Odomykanie detského potenciálu budú viesť deti k tomu, čo ich prirodzene baví, a v čom sú ich talenty a silné stránky. Toto zistia nielen deti, ale aj ich rodičia. Pre deti totiž nie je nič dôležitejšie, ako tvoriť prirodzene a na základe ich talentov.

Výsledky sa potom dostavia bez donútenia a s bonusom – radosťou.

V rámci nášho workshopu Zuzana a Iveta Haasová prevedú deti pohybovými a kreatívnymi aktivitami, prostredníctvom ktorých si deti precítia svoje unikátne talenty.

Adela Vinczeová

Šimon Nemec z Trnavy a jeho Myslenie prvej ligy

chalan, ktorý je neuveriteľne akčný, súťaživý a určite bude preto úspešný

Nástenky vízií detí po absolvovaní workshopu

Adela Vinczeová
Adrián
Banská Bystrica
Aj vaše dieťa môže urobiť nástenku vízií podobne ako Adrián z Banskej Bystrici (TOP 3: objaviteľ, vizionár, sebavedomý)…
Šimon
Trnava

Šimon z Trnavy si ihneď po workhope tiež urobil nástenku
(TOP 3: súťaživý, vie okúzliť, cit pre vzťahy).

Dáša Černá Gejdošová – Duracel
učiteľka a prvá žena na Slovensku s výučným listom krbár-kachliar

 • Som vyštudovanou učiteľkou. A to je moja vášeň.
 • Som aj prvou ženou na Slovensku s výučným listom v obore krbár-kachliar.
 • Takmer 17 rokov som sa venovala tomuto remeslu a postavila som desiatky krbov, kachlí, pecí a komínov “na kľúč” na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku.
 • Som spoluautorka úspešného portálu KRBY-RADY.
 • Od roku 2015 spolupracujem s Janom Mühlfeitom a dnes na Slovensku pokračujem v  rozvíjaní talentov dospelých a detí formou takýchto workshopov. 
 • Unikátny projekt, ktorý v súčasnosti pripravujeme spolu s manželom Oliverom sa venuje rozvoju talentov a silných stránok dospelých a detí  s názvom Myslenie prvej ligy Klub .
 • Odovzdávam a inšpirujem skúsenosťami dospelých a učiteľov, aby sme spoločne podporili všetky deti a mali tak možnosť budovať v nich už od malička ich talenty a silné stránky.

» Viac informácií o mne «

workshopom vás prevedie aj Denisa Zlevská

Pomocou skupinovej techniky budeme spoločne hľadať odpovede na otázky:

• Akou rodinou sa túžime stať?
• Ako spolunažívať, aby sme naplnili sny o našich rodinách?
• Čo je potrebné pre to urobiť?
• Kto by to mal urobiť? Kedy a ako?
• Ako vám v tom môžu byť talenty nápomocné?
• Čo urobiť preto, aby ste rozvíjali vaše talenty v prirodzenom rodinnom prostredí?

Aktivitou vás bude sprevádzať Denisa Zlevská, ktorá je zakladateľkou a riaditeľkou Centra pre tréning a rozvoj. Tu pracuje lektorsky a poradensky ako psychologička s detským i dospelým klientom. Uplatňuje na riešenie orientovaný a naratívny prístup, ktorý vyštudovala v dlhodobom 800 hodinovom psychoterapeutickom výcviku. Píše články a blogy k problematike rodinného a manželského spolužitia. Špecificky sa venuje dialógu zameranému na riešenie vo vzťahoch s deťmi, medzi manželmi i v rodinách (viac tu: www.ctar.sk).

Iba 13% ľudí využíva

pri práci svoj talent

GALLUP vykonal prieskum až 2 miliónov ľudí na celom svete a zisťoval, koľko ľudí denne v práci využíva svoj talent. Zistil, že iba 13% ľudí využíva pri práci svoj talent a až 87% ho nevyužíva vôbec. Svet tak ide iba 13% potencionálneho výkonu.
Neurobme rovnaké chyby aj s našimi deťmi. Poďme spoločne Odomknúť detský potenciál.

Čo na kurze ODOMYKANIE DETSKÉHO POTENCIÁLU zažijete

1. TOP 3 talenty

spoznáme a presne identifikujeme TOP 3 talenty vášho dieťaťa
i

2. Praktické cvičenia detí

pomocou pracovného zošita sa deti naučia ako rozvíjať svoje talenty

3. Získate inšpiráciu

spoznáte sa s rodičmi a ich deťmi, ktorí tiež rozvíjajú svoje talenty
l

4. Praktické cvičenia rodičov

pomocou pracovného zošita sa rodičia naučia ako rozvíjať talenty dieťaťa – lektor Oliver Černý

5. Talenty hrou

s detskými pracovnými zošitmi s lektorkami Dášou Černou a Ľubicou Noščákovou
w

6. Príklady - rady - konzultácie

dostanete praktické informácie, príklady, rady, konzultácie a mnoho ďalšieho

Aké budú vaše zážitky po workshope

Pre mňa bol kurz odomykania detského potenciálu (22.4.2017) výzvou na otvorenie očí, srdca a mysle môjho 14-ročného syna. Pre deti, aj pre dospelých je dôležité poznanie, že sny sa plnia a plníme si ich my sami. Toto moje očakávanie sa splnilo. Môj syn už vie, v čom je jedinečný a úžasný a aké 3 talenty rozvinie naplno (aj s mojou pomocou). Aby na to nezabudol, má na svojej nástenke svoje talenty, svoje sny a motivácie. ĎAKUJEME Katarína Nemcová

po workshope 22.4.2017

Pre nás s dcérou mal tento seminár hodnotu v tom, že napriek tomu, že vieme o jej talentoch, dokázali sme si ich tak presne zadefinovať, zatriediť a pozrieť sa, ako a kde ich môže Anetka najlepšie využívať. Pre dcéru bolo tiež prínosom to, že počula aj z inej strany, ako od rodičov, čo je pre ňu dôležité a na čo sa má v budúcnosti zamerať.
Následne si chceme dohodnúť ešte ďalšie stretnutie s Dáškou alebo s niektorým z jej koučov a podrobnejšie rozobrať, aké sú najvhodnejšie povolania pre Anetku a na akú univerzitu by s mala zamerať. Chceli by sme pochváliť organizáciu. Všetko klapalo ako hodinky, neboli žiadne prestoje v odbornej časti, všetky pracovné materiály sme mali pripravené na vysokej úrovni. V neposlednej rade chcem pochváliť aj občerstvenie, ktoré sme mali k dispozícii počas celého dňa. Všetko bežalo hladko a bez stresu hlavne vďaka Daškinej vysokej ľudskosti a vďaka podobným ľuďom, ktorí jej pri akcii pomáhali. Ďakujeme.

Jana Luptáková

Ďakujem veľmi pekne za úžasný deň, ktorý sme mohli zažiť s projektom “Odomykanie detského potenciálu”. Dal nám veľa nových pohľadov a “aha” momentov. Syn Tomi zistil svoje talenty, ktoré sme si obaja tipli a zaspomínali, že od úplného malička sú v ňom, len si to človek akosi neuvedomuje. Myslím, že je dosť dôležité vedieť, v čom sme “naj” pre rozvíjanie našej budúcnosti. Všetkým odporúčam toto skvelé podujatie. Ďakujeme. Jana Parillová

Seminár sa nám veľmi páčil. Synovi Robkovi to ukázalo, aké dôležité je pracovať na sebe celý život. Zistil, že nie známky odrážajú kvalitu človeka, ale to, ako naloží so svojimi silnými stránkami a ako ich bude rozvíjať. Ďakujeme. Libuša Klamová

šťastná matka 3 detí, pracuje v obchode

Vždy som vedel, že môj syn je výnimočný. Ale nebol som si istý, v čom. Myslel som si, že pôjde v mojich šľapajách. Skúšal som ho angažovať v aktivitách, ktorým som sa venoval sám, ale nebolo to ono. Seminár mi odhalil jeho silné stránky – v čom je naozaj dobrý, a na čo naopak sa nemá zmysel zameriavať. Ďakujem. Jozef Borodáč

Okresný riaditeľ pre OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

POZOR, dôležité upozornenia
pred workshopom

 • Cena vstupenky je pre 1 rodiča1 dieťa. Každé ďalšie dieťa je povinné prísť v sprievode ďalšej dospelej osoby (rodič alebo starý rodič). Títo musia mať zakúpenú ďalšiu spoločnú vstupenku.
 • Ak chcete vstupenku pre ďalšiu dospelú osobu (bez dieťaťa), môžete si ju samostatne objednať tu.
 • Na workshope sú vítaní aj starí rodičia detí. Majú podstatne viac času a často sa venujú deťom v poobedňajších aktivitách, kedy sú rodičia v práci.
 • Vek dieťaťa na workshope je ohraničený vekom 10 rokov, ktoré by malo dieťa dovŕšiť v danom kalendárnom roku (výnimky iba po predošlej telefonickej dohode).
 • Pred seminárom je nevyhnutné, aby si vaše dieťa urobilo GALLUP test silných stránok. Viac informácií o silných stánkach si môžete prečítať v eBooku, ktorý si stiahnite zdarma kliknutím na tlačítko nižšie. Test dieťaťa na seminár je nutné vyplniť najneskôr do 1.10.2017.
 • Informácie o teste obdržíte emailom ihneď po úhrade vstupenky. Vytlačené materiály testu obdržíte priamo na workshope. Po seminári vám budú zaslané aj elektronicky.
 • Aby ste si z workshopu odniesli s dieťaťom maximum, bude nevyhnutná príprava (Vás aj vášho dieťaťa). Preto pozorne sledujte a čítajte emaily (z info@myslenieprvejligy.sk), prostredníctvom ktorých budete včas informovaný
konzultácie a test je v cene workshopu

miesto workshopu

7. októbra 2017

Centrum Rafael, Narcisová 5, Bratislava - Ružinov

}

9:00 - 16:30

 • Parkovanie je zabezpečené na parkovisku hotela.
 • Drobné občerstvenie bude na workshope k dispozícii

Program

08:30 – 09:00     Registrácia účastníkov
09:00 – 12:00     1. časť workshopu
12:00 – 13:00     Prestávka na obed
13:00 – 16:00     2. časť workshopu
16:00 – 16:30     Otázky a odpovede, diskusia

Centrum Rafael

Na workshop dávame 100% záruku vrátenia peňazí

Chápeme a akceptujeme, že nie všetky kurzy a semináre sú pre absolventov prínosom, čo môže niekedy vzbudzovať aj nedôveru a sklamanie.Nie však u nás. Stojíme si za tým, čo robíme. Sme si kvalitou našich podujatí tak istí, že sme pre vás pripravili nulové riziko. Pokiaľ nebudete s našim podujatím spokojný, čo vyjadríte bezprostredne po ukončení podujatia, vrátime vám všetky peniaze. Vaše riziko = 0.

Mášte moje slovo.

Dáša Černá Gejdošová

Budujeme KLUB Myslenie prvej ligy
Budujeme jedinečnú komunitu ľudí, ktorých spája poznanie a rozvoja talentov a silných stránok – iba v KLUBE Myslenie prvej ligy. A nielen to, klikni na tlačítko a zisti viac →…a máme pre vás senzačnú správu – v KLUBE budeme tiež spoznávať a rozvíjať talenty VAŠICH DETÍ.

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This