Čo majú spoločné podnikanie a talenty?

Prečo a Ako využívajú talenty podnikatelia pre dosiahnutie úspechu?

Ako konkrétne podporujú Juraja Baisa jeho prvé dva talenty „Komunikatívny“ a „Prepajajúci“?

 

Odpovede na tieto otázky

Juraj BaisO to sa s nami už zajtra podelí ďalší hosť MPL klubu, Juraj Bais, výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti Business for Breakfast Slovakia s.r.o. (ďalej „B for B“). A čo sa skrýva za týmto názvom? Komunita pozitívne naladených podnikateľov s vysokými hodnotami, ktorí sa pravidelne stretávajú, podporujú a neustále nadväzujú nové vzťahy. Delia sa o svoje praktické kroky v podnikaní a inšpirujú sa.

 

Dominantné talenty

Tento unikátny koncept B for B na Slovensko priniesol práve Juraj Bais, ktorý už dnes pozná všetkých svojich 34 talentov podľa metodiky Gallup.

O svoje dominantné talenty sa denno-denne opiera, a tak sa stali  preňho základným kameňom nielen v podnikaní, ale aj v celom jeho živote.

Náš webinár povedie Daša Černá Gejdošová a s Jurajom Baisom sa bude rozprávať Gallup certifikovaná koučka Marie Pavelka.

Juraj pri rozhovore prezradí praktické príklady, ako on zapája svoje prvé dva talenty, ktorými sú „Komunikatívny“ a „Prepájajúci“.

 

Talent „Komunikatívny“ (anglicky Communication)

Prvý talent „Komunikatívny“ odhalíte u Juraja ihneď na webinári, pretože ľudia s týmto talentom, veľmi radi a dobre rozprávajúprezentujú. Preto rozhovor s Jurajom bude na našom webinári veľmi interaktívny.

S talentom „Komunikatívny“ Juraj prirodzene oslovuje široké publikum a získava tak ďalších podnikateľov do svojho projektu B for B. Darí sa mu to preto, lebo s talentom „Komunikatívny“ im prináša nielen inšpiráciu, ale vylepšuje ich svet a motivuje ich k činom.

 

Talent „Prepájajúci“ (Connectedness)

Druhý talent „Prepájajúci“ je pre Juraja Baisa unikátnym „lepidlom“ pre budovanie vzťahov a pri ich talent Connectednessudržiavaní pohromade. Ľudia s týmto talentom majú jedinečnú schopnosť vytvárať skupiny a organizácie, ktoré sú veľmi silné podobne, ako sú kluby B for B na Slovensku. Jednoducho povedané Juraj je „staviteľom mostov“ medzi podnikateľmi, v čom mu pomáha jeho talent „Prepájajúci“. Juraj v projekte B for B svoje unikátne talenty dokonale zapája. Jeho životná filozofia ho posúva ďalej. Vidí širší zmysel a pozitívny vplyv komunity na svet.

A prezradím vám, že ľudia s týmto talentom sú presvedčení, že nič sa nedeje náhodou, my všetci sme prepojení a sme súčasťou niečoho veľkého a všetko, čo sa deje má svoj význam.

Týmto uvedomením si tak ľudia s talentom „Prepajajúci“ vytvárajú rebríček hodnôtzodpovednosti.

Na našom webinári sa budete môcť s Jurajom nielen stretnúť, ale položiť mu aj otázky, ktoré vás zaujímajú.

Tešíme sa na Juraja Baisa aj na vás v utorok 31.10.2017 o 20:00 v našom MPL klube.

Prajeme vám unikátne dni.
Tím MPL klubu

 

Share This