marcela Hrubošová

mentorka Myslenie prvej ligy klubu

Marecla Hrubošová vyštudovala Vysokú školu finanční a správní – obor poisťovníctvo, je členkou Finančního a pojišťovacího institutu (ČR), prednáša „Riadenie rizík“ na Inštitúte managementu a práva.

Je vlastníkom spoločnosti „Finance pro radost s.r.o.“ a vzdeláva v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. Je business mentorkou pre množstvo začínajúcich podnikateľov a stojí za vznikom rady úspešných projektov a firiem, a to nielen z oblasti poisťovníctva.

Predtým pôsobila na pozíciách: riaditeľka úseku vymáhania pohľadávok v Stavební spořitelně České spořitelny, a.s., ako generálna riaditeľka inkasnej spoločnosti Asset Portfolio Servicing a.s., riaditeľka odboru podpory riadenia obchodu v České pojišťovně, a.s., Finančný manager pre riadenie obchodných vzťahov pre Českú a Slovenskú republiku v ING.

Dnes sa plne venuje vzdelávaniu, finančnej gramotnosti a výuke podnikania. Je autorkou vzdelávacieho konceptu „Finance pro radost“ (odkaz viď nižšie) a  Bohatství kuřátka Pípa, ktorý sa zameriava na výuku finančnej gramotnosti od detí až po seniorov.

Vzdelávací koncept „FINANCE PRO RADOST“ vznikol v roku 2012. Učí jednoduchou a zrozumiteľnou formou finančné vzdelávanie a podnikanie. Za dobu svojho pôsobenia prešlo vzdelávaním Akademie Finance pro radost cez 3500 ľudí, z toho 1000 detí. „Finance pro radost“ pôsobia ako v Čechách, tak aj  na Slovensku.

Na podporu finančného vzdelávania a zmierňovania chudoby v Českej republike založila Nadačný fond Kuřátka Pípa, ktorému taktiež predsedá.

Je autorkou kníh: Optimalizace pohledávek nejen pojišťoven, Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý pojišťovák vědět, a veľmi úspešnej knihy Tahák na úspěšné podnikání.

V čom je Marcela Hrubošová UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Strategická – Strategic (anglicky)
  2. Maximalizujúca – Maximamizer
  3. Akčná – Activator
  4. Budujúca vzťahy – Relator
  5. Zodpovedná – Responsibility

Ako Marcela vníma talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie onedlho sama v kratučkom videu.

Sledujte našu stránku MPL klub, kde sa dozviete viac o talentoch a silných stránkach, ako ich Marcela Hrubošová rozvíja a používa vo svojom denno-dennom živote.
Dozviete sa tu aj to, kedy a kde môžete stretnúť prostredníctvom MPL klubu.

Ak by ste jej chceli položiť otázku, píšte jej sem na email.

Viac informácií o Marcele Hrubošovej a jej projekte Finance pro radost nájdete tu.

Adriana Poláková

Pridajte sa ešte dnes do klubu Myslenie prvej ligy

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This