katka Medvecová Plichtová

kouč Myslenia prvej ligy Klubu

Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Jej profesijná kariéra a manažérska prax je v oblasti finančného sektora, konkrétne v poisťovníctve, v ktorom pôsobí posledných 15 rokov. Má skúsenosti s budovaním a riadením tímov a projektov. Vie, aké je dôležité vybrať si tých správnych ľudí do tímu. Výsledky sú ďaleko lepšie, keď každý robí to, čo ho baví, vzájomne sa všetci podporujú a robia prácu aj so srdcom. Venuje sa rozvoju talentov v rámci metodológie Gallup, ktorá ju veľmi od prvého momentu oslovila. Táto metóda si ju získala svojou pozitívnou psychológiou a zameraním sa, na rozdiel od tradičného učenia, ktoré poukazuje na naše nedostatky, práve na rozvoj talentov na naše silné stránky.

Osobnému rozvoju sa intenzívne venuje od roku 2012. Odvtedy sa vďaka konkrétnym kurzom a vedeniu úžasných ľudí, ako keby “prebrala”. Odrazu si začala uvedomovať, že má v sebe nevyužitý potenciál, možnosti, ktoré chce ďalej skúmať a rozvíjať. Naučila sa vedomejšie žiť a vnímať viac seba, ľudí a veci okolo nej. Uvedomila si, aké má možnosti a nevyužívala ich. Teší sa z rodiny, práce a všetkého okolo nej.

Je pre ňu obrovským prínosom mať vlastných koučov, mentorov, od ktorých sa intenzívne učí. Títo ju podporujú, povzbudzujú a veria aj vo chvíľach, keď si sama neverí. Všetko, čo sa zatiaľ naučila, rada odovzdáva a chce odovzdávať ďalej ako mentor, kouč a človek v akejkoľvek situácii. Je jej cťou a radosťou podporovať a pracovať s ľuďmi, ktorí cítia, tak ako ona pred niekoľkými rokmi, že chcú viac. Že chcú preskúmať svoje možnosti. A hľadajú priestor a ľudí, ktorí ich budú chápať, ktorí ich podporia, potiahnu.

V čom je Katka UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Riešiaca (anglicky Restorative)
  2. Zodpovedná (Responsibility)
  3. Zariaďujúca / Organizujúca (Arranger)
  4. Vizionárska (Futuristic)
  5. Neustále sa učiaca (Learner)

Ako vníma Katka talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie už onedlho v krátkom videu.

Katka Medvecová Plichtová je koučkou, ktorá sa venuje rozvoju talentov a silných stránok prostredníctvom MPL klubu, v ktorom ju môžete stretnúť na webinároch, workshopoch alebo na blogu. Prostredníctvom týchto kanálov bude Katka s Vami v kontakte.

Ak by ste však chceli kontaktovať Katku hneď, môžete jej položiť otázku prostredníctvom tohto emailu.

Katka Medvecová Plichtová

Pridajte sa ešte dnes do klubu Myslenie prvej ligy

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This