jana švarná

kouč Myslenia prvej ligy Klubu

Jana sa ocitla nie náhodne v oblasti aktivovania talentov, hĺbania v ľudskom potenciáli a sile človeka. Už od detstva sa zaoberala testovaním, podporovaním sebarealizácie a živosti iných. Jej prvá brigáda bola Detská Linka Záchrany a až v dospelosti sa vyprofilovala v oblasti ľudských zdrojov (HR ). Najprv začala ako recruiterka a neskôr prešla do korporátneho biznisu v Prahe, kde pracovala ako HR Business Partnerka pre Východnú Európu.

V roku 2014 nastal u nej výrazný zlom v sebarealizácii a v pohľade na fungovanie v spoločnosti, kedy si sama „ vydizajnovala vlastný job“ šitý na mieru. Odvtedy pracuje „na voľnej nohe a na slobodnej vlne“. Venuje sa kariérnemu poradenstvu, ktoré prerástlo do tvorby rozvojových programov a Talent Managementu pre jednotlivcov, tímy a firmy. Pár rokov dozadu objavila testy Gallup a aplikáciu Balance Management, s ktorými denne pracuje, aby prebudila nevedomé a silné stránky v človeku. Rokmi nazbieranými skúsenosťami a vlastnými vzostupmi a pádmi si postupne vytvorila vlastné know-how pre aktiváciu potenciálu človeka, ktoré dnes už bežne uplatňuje a prehlbuje.

V čom je Jana UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Akčná (anglicky Activator)
  2. Emaptická (Emphaty)
  3. Maximalizujúca (Maximizer)
  4. Prepájajúca (Connectedness)
  5. Pozitívna (Positivity)

Ako vníma Jana talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie už onedlho v krátkom videu.

Jana Švarná je koučkou, ktorá sa venuje rozvoju talentov a silných stránok prostredníctvom MPL klubu, v ktorom ju môžte stretnúť na webinároch, workshopoch alebo na blogu. Prostredníctvom týchto kanálov bude Jana s Vami v kontakte.

Ak by ste však chceli kontaktovať Janu hneď, môžete jej položiť otázku prostredníctvom tohto emailu.

Jana Švárna

Pridajte sa ešte dnes do klubu Myslenie prvej ligy

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy, IČO 42354137

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This