marcela Hrubošová

mentorka Myslenie prvej ligy klubu

Marecla Hrubošová vyštudovala Vysokú školu finanční a správní – obor poisťovníctvo, je členkou Finančního a pojišťovacího institutu (ČR), prednáša „Riadenie rizík“ na Inštitúte managementu a práva.

Je vlastníkom spoločnosti „Finance pro radost s.r.o.“ a vzdeláva v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. Je business mentorkou pre množstvo začínajúcich podnikateľov a stojí za vznikom rady úspešných projektov a firiem, a to nielen z oblasti poisťovníctva.

Predtým pôsobila na pozíciách: riaditeľka úseku vymáhania pohľadávok v Stavební spořitelně České spořitelny, a.s., ako generálna riaditeľka inkasnej spoločnosti Asset Portfolio Servicing a.s., riaditeľka odboru podpory riadenia obchodu v České pojišťovně, a.s., Finančný manager pre riadenie obchodných vzťahov pre Českú a Slovenskú republiku v ING.

Dnes sa plne venuje vzdelávaniu, finančnej gramotnosti a výuke podnikania. Je autorkou vzdelávacieho konceptu „Finance pro radost“ (odkaz viď nižšie) a  Bohatství kuřátka Pípa, ktorý sa zameriava na výuku finančnej gramotnosti od detí až po seniorov.

Vzdelávací koncept „FINANCE PRO RADOST“ vznikol v roku 2012. Učí jednoduchou a zrozumiteľnou formou finančné vzdelávanie a podnikanie. Za dobu svojho pôsobenia prešlo vzdelávaním Akademie Finance pro radost cez 3500 ľudí, z toho 1000 detí. „Finance pro radost“ pôsobia ako v Čechách, tak aj  na Slovensku.

Na podporu finančného vzdelávania a zmierňovania chudoby v Českej republike založila Nadačný fond Kuřátka Pípa, ktorému taktiež predsedá.

Je autorkou kníh: Optimalizace pohledávek nejen pojišťoven, Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý pojišťovák vědět, a veľmi úspešnej knihy Tahák na úspěšné podnikání.

V čom je Marcela Hrubošová UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Strategická – Strategic (anglicky)
  2. Maximalizujúca – Maximamizer
  3. Akčná – Activator
  4. Budujúca vzťahy – Relator
  5. Zodpovedná – Responsibility

Ako Marcela vníma talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie onedlho sama v kratučkom videu.

Sledujte našu stránku MPL klub, kde sa dozviete viac o talentoch a silných stránkach, ako ich Marcela Hrubošová rozvíja a používa vo svojom denno-dennom živote.
Dozviete sa tu aj to, kedy a kde môžete stretnúť prostredníctvom MPL klubu.

Ak by ste jej chceli položiť otázku, píšte jej sem na email.

Viac informácií o Marcele Hrubošovej a jej projekte Finance pro radost nájdete tu.

Adriana Poláková

Pridajte sa ešte dnes do klubu Myslenie prvej ligy

Kontakt

Občianske združenie Myslenie prvej ligy

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

 

Prihlásenie do klubu

 

Pre média

 

Pre Partnerov

Galéria

Share This