jana švarná

kouč Myslenia prvej ligy Klubu

Jana sa ocitla nie náhodne v oblasti aktivovania talentov, hĺbania v ľudskom potenciáli a sile človeka. Už od detstva sa zaoberala testovaním, podporovaním sebarealizácie a živosti iných. Jej prvá brigáda bola Detská Linka Záchrany a až v dospelosti sa vyprofilovala v oblasti ľudských zdrojov (HR ). Najprv začala ako recruiterka a neskôr prešla do korporátneho biznisu v Prahe, kde pracovala ako HR Business Partnerka pre Východnú Európu.

V roku 2014 nastal u nej výrazný zlom v sebarealizácii a v pohľade na fungovanie v spoločnosti, kedy si sama „ vydizajnovala vlastný job“ šitý na mieru. Odvtedy pracuje „na voľnej nohe a na slobodnej vlne“. Venuje sa kariérnemu poradenstvu, ktoré prerástlo do tvorby rozvojových programov a Talent Managementu pre jednotlivcov, tímy a firmy. Pár rokov dozadu objavila testy Gallup a aplikáciu Balance Management, s ktorými denne pracuje, aby prebudila nevedomé a silné stránky v človeku. Rokmi nazbieranými skúsenosťami a vlastnými vzostupmi a pádmi si postupne vytvorila vlastné know-how pre aktiváciu potenciálu človeka, ktoré dnes už bežne uplatňuje a prehlbuje.

V čom je Jana UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Akčná (anglicky Activator)
  2. Emaptická (Emphaty)
  3. Maximalizujúca (Maximizer)
  4. Prepájajúca (Connectedness)
  5. Pozitívna (Positivity)

Ako vníma Jana talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie už onedlho v krátkom videu.

Jana Švarná je koučkou, ktorá sa venuje rozvoju talentov a silných stránok prostredníctvom MPL klubu, v ktorom ju môžte stretnúť na webinároch, workshopoch alebo na blogu. Prostredníctvom týchto kanálov bude Jana s Vami v kontakte.

Ak by ste však chceli kontaktovať Janu hneď, môžete jej položiť otázku prostredníctvom tohto emailu.

Viac informácii o Jane Švarnej nájdete tu.

Jana Švárna

Pridajte sa ešte dnes do klubu Myslenie prvej ligy

Pridať sa

Kontakt

Občianske združenie Podpora podnikania

Priehradná 34D, 821 07 Bratislava

+421 948 447 430

info@myslenieprvejligy.sk

Odkazy


Často kladené otázky

Prihlásenie do klubu

Pre média

Pre Partnerov

Galéria

Share This